:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Zmiana dyrektora

Oświata, Zmiana dyrektora - zdjęcie, fotografia

Po 18 latach nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora szkoły przy ul. Żeromskiego. Ze stanowiskiem żegna się Marek Bielecki, a jego miejsce zajmie Piotr Floerke, który ostatnio kierował Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Miejskich ogłoszono w czerwcu, a do 14 lipca czekano na zgłoszenia kandydatów. Jak informuje Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia, do konkursu zgłosiło się 2 kandydatów. W piątek 21 lipca nastąpiło rozstrzygnięcie. 
Czekającemu jeszcze na oficjalne mianowanie na to stanowisko Piotrowi Floerke zadaliśmy kilka pytań.

– Priorytetową i najpilniejszą sprawą jest rozwiązanie problemów komunikacyjnych. Modernizacja parkingu od strony ulicy St. Żeromskiego w celu poprawy bezpieczeństwa dojazdu dzieci i młodzieży do szkoły oraz poprawa przepływu informacji między szkołą, młodzieżą i rodzicami. – odpowiada Floerke na pytanie o to co jego zdaniem trzeba będzie zmienić w organizacji ZSM  jako pierwsze.

Jako największe wyzwania w nadchodzącym roku nowo wybrany dyrektor wymienia: wprowadzenie zmian związanych z reformą oświatową, organizację egzaminu maturalnego oraz obrony pracy dyplomowej i poprawę współpracy z Radą Rodziców .

Jak zapewnia, szkoła przez niego zarządzana będzie się wyróżniała atrakcyjnością oferty edukacyjnej dla dzieci i młodzieży, a w przyszłości również dla dorosłych oraz różnorodnością zajęć pozalekcyjnych.

– Konkretne zmiany przedstawione zostaną w późniejszym terminie – mówi Floerke. – Najpierw pragnę zaprezentować swoją wizję szkoły gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz Radzie Rodziców i dopiero po konsultacjach opinii publicznej.
 

(magbet)   

Zmiana dyrektora komentarze opinie

  • gość 2017-07-31 22:53:07

    Wyniku "dobrej zmiany" zgodnie z planem wymieniono po15 (3x5) latach dyrektora szkoły.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-02 21:49:17

    Nie wierzę że to już 18 lat pamiętam jak dyrektorem był p. Kurpiel pierwszy rok jak poszłam do podstawowki. P Florkie uczył wtedy wf jakoś nie mam zdania o tym czLowieku

Dodajesz jako: Zaloguj się