:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Zmiany w Promieniu

Piłka nożna, Zmiany Promieniu - zdjęcie, fotografia

Dariusz Rozwadowski zrezygnował z funkcji szkoleniowca LKS-u Promień Kowalewo Pomorskie. Jego obowiązki przejął Bartosz Jagielski, dotychczasowy drugi trener

Poprzedni sezon Promień zakończył na dziewiątym miejscu w tabeli ligi okręgowej. Drużyna grała stabilnie, nie martwiąc się o spadek, który ostatecznie zanotowała np. Drwęca Golub-Dobrzyń. Co więc jest powodem odejścia dotychczasowego szkoleniowca ekipy z Kowalewa? 

– Moja rezygnacja z funkcji trenera LKS Promień Kowalewo Pomorskie spowodowana była kilkoma czynnikami – tłumaczy Rozwadowski. – Po pierwsze sprawy osobiste uniemożliwiłyby mi uczestniczenie we wszystkich meczach mistrzowskich. Na początku ubiegłego tygodnia dowiedziałem się, że od września rusza bardzo ważny dla mnie projekt, który z racji bycia nauczycielem będę mógł realizować tylko w weekendy. Drugim powodem jest zbyt dużo obowiązków, których się podjąłem, co źle wpływało na moje życie osobiste i negatywnie odbijało się na zdrowiu. Moja nieobecność podczas niektórych meczów nowego sezonu mogłaby źle wpłynąć na zespół, dlatego dla dobra klubu podjąłem decyzję o rezygnacji. Drużynę przejął dotychczasowy drugi trener Bartosz Jagielski, co zapewni ciągłość szkolenia i kontynuację pracy trenerskiej.

Nowe sezon Promień rozpocznie od starcia z SP Zawisza Bydgoszcz. Później zespół Jagielskiego zmierzy się z Sokołem Radomin, a trzeciej kolejce zagra na wyjeździe z KS-em Łochowo. 

(ToB)
fot. archiwum


Zmiany w Promieniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się