Reklama

Nowe boisko przy SP nr 2

23/06/2026 12:09

W piątek 12 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie boiska piłkarskiego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu.

To kolejny krok w budowaniu nowoczesnej infrastruktury sportowej w Golubiu-Dobrzyniu. Podczas uroczystości sekretarz stanu, zastępca szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Grzegorz Karpiński zapewnił uczniów o tym, że warto inwestować w sport i niebawem w Golubiu-Dobrzyniu powstanie kolejne boisko pełnowymiarowe na terenie Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W imieniu marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego głos zabrał Marek Wojtkowski, członek zarządu województwa i pogratulował nowego obiektu, który pozwoli spełniać sportowe marzenia młodych uczniów oraz społeczności miasta.

Reklama

Po oficjalnym przecięciu wstęgi i przekazaniu kluczy zaprezentowano możliwości nowego obiektu podczas pokazowych rozgrywek sportowych. Boisko będzie służyć uczniom do zajęć wychowania fizycznego oraz rozwijania sportowych pasji dla lokalnej społeczności.

(red), fot. (szyw)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Golub-cgd.pl




Reklama