Reklama

Remontują orlik w Ostrowitem

24/06/2026 12:44

Na terenie kompleksu sportowego „Moje Boisko-Orlik 2012” w Ostrowitem trwają prace związane z realizacją zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko-Orlik 2012” oraz budowa sprawnościowego placu zabaw w miejscowości Ostrowite”.

Zakres inwestycji obejmuje modernizację istniejącej infrastruktury sportowej oraz zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjnej przy obiekcie. W ramach zadania przewidziano m.in. remont budynków zaplecza sportowego, odnowienie elementów boisk i ogrodzenia, wymianę piłkochwytów, przebudowę oraz uporządkowanie istniejących ciągów utwardzonych, a także budowę altany sędziowskiej.

Przy kompleksie powstanie również sprawnościowy plac zabaw wyposażony w trzy urządzenia. Zadanie obejmuje także montaż ławek parkowych i boiskowych, kosza na śmieci, regulaminu, wykonanie nowych nawierzchni, ogrodzenia wokół placu zabaw, ciągu pieszego z kostki betonowej oraz monitoringu. Wykonawcą inwestycji jest firma DOM-PLAST Karol Dąbrowski z Golubia-Dobrzynia.

Reklama

Wartość podpisanej umowy wynosi 552 492,27 zł brutto. Zadanie jest realizowane przy dofinansowaniu z Programu modernizacji kompleksów sportowych „Orlik” 2025.

(ak), fot. UG Golub-Dobrzyń

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Golub-cgd.pl




Reklama